ويژگي‌هاي سيستم HTP » تاسیسات مکانیکی و برق برج باغ
ورود به سایت все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
امروز: چهارشنبه، 28 شهریور 1397
 

ويژگي‌هاي سيستم HTP

  • تاریخ: 30.02.1395, 21:51,
  • موضوع: خبرها
  • 863
  • 0
    • 0
کمپانی ( Hita Technology of Plastic Systems ( HTP به عنوان مرجع و یکی از قطبهای اصلی در زمینه ساخت و توسعه سیستمهای کلیک در بازارهای جهانی ، فعالیت خود را در این بخش ، منطبق با دانش فنی ، تکنولوژی فوق مدرن با رعایت استانداردهای زیست محیطی و پردازش های اتوماتیک ، با سابقه ای طولانی و با سرمایه گذاری دو شرکت اسپانیایی Plasticos Hita و آلمانی گروه Roth ، آغاز نموده است .
 
 
کمپانی اسپانیایی Plasticos Hita با بيش از 25 سال تجربه مفید در زمینه ساخت و توسعه قالب سازی ، ریخته گری و تزریق پلاستیک و همچنین مجهز به دپارتمان‌هاي تحقیق ، توسعه و نوآوری در بازارهاي جهانی فعالیت می نماید. کمپانی آلمانی Roth با موقعیتی ممتاز در بازارهای رقابت جهانی ، خلاقیت و نوآوری این کمپانی را همچنان در صدر قرار داده است ، اين كمپاني اخیرا وارد شصتمين سال تاسیس خود شده است ، سابقه طولانی کمپانی Roth با تلفیقی از تجربه و دانش وسیع در زمینه تولید و ساخت محصولات ، این شرکت را به عنوان شرکتی مرجع و برجسته به خصوص در زمینه تولید سیستم های گرمایش و سرمایش از کف ، تولید تانک های ذخیره آب و سیستم های تصفیه آب نموده است . تجربیات و دستاوردهای این دو کمپانی برجسته منجر به تاسیس کمپانی HTP به عنوان قطبی مهم به منظور توسعه و ارتقاء کیفی سیستم های کلیک منطبق با دانش فنی و تکنولوژی مدرن گردید.
 
  

 
 
   اتصال در سيستم HTP تنها در 3 مرحله صورت مي گيرد :
    1) برش لوله
    2) فرم دهنده يا كنيك كن به همراه نشانه گذاري همزمان لوله
    3) نصب لوله
    سيستم HTP به هيچ گونه ابزاري جهت نصب نياز ندارد.
    اين سيستم علاوه بر خاصيت انعطاف پذيري بالا كه خود موجب كاهش تعداد زانوهاي 90 درجه در سيستم مي گردد، داراي وزن بسيار كمي نيز مي باشد . نصب راحت و آسان اين سيستم ، موجب صرفه جويي در زمان و هزينه خواهد شد.
   50 درصد كاهش حجم انبار اتصالات در مقايسه با ساير سيستم ها به دليل سازگاري همزمان با لوله هاي 5 لايه ، لوله هاي تك لايه و سه لايه پكس اول (PEX-EVAL)
    لوله و اتصالات سيستم HTP در سايزهاي هاي 16 و 20 و 25 و 32 ميليمتر موجود مي باشد.
اتصالات سيستم HTP قابليت استفاده مجدد را بدون نياز به تعويض قطعه اي از اتصال دارا مي باشند.
    سيستم HTP در هنگام نصب نيازي به هيچگونه تجهيزات برقي در محل پروژه ندارد.
    سيستم HTP امكان چرخش اتصال در داخل لوله را در تمامي جهات فراهم مي نمايد.
بر اساس قوانين جديد اتحاديه اروپا ، جهت استفاده از اتصالات PPSU به صورت همزمان در سيستم هاي آبرساني و گازرساني ،‌توليد كننده ملزم به قراردادن دو عدد اورينگ در اتصالات ميباشد.لازم به ذكر است كه اورينگ دوم صرفا" جهت ايمني بيشتر در سيستم لحاظ مي گردد.در نتيجه آب بندي سيستم HTP توسط دو عدد اورينگ ضد نفوذ آب در داخل لوله (به ضخامت 4 ميليمتر) و خارج لوله (به ضخامت 3.5 ميليمتر) از جنس EPDM صورت مي گيرد.لازم به ذكر است كه هر يك از اورينگ ها به تنهايي قابليت آب بندي كامل سيستم HTP را دارا مي باشند
به دليل سطح صاف و صيقلي داخل لوله و اتصالات سيستم HTP ، اين سيستم تحت تاثير خوردگي قرار نمي گيرد
سيستم HTP از تشكيل رسوبات آهكي در سيستم جلوگيري مي نمايد
    سيستم HTP از تشكيل باكتري هاي بيماري زا نيز جلوگيري مي نمايد.
لوله ها درسيستم HTP داراي مقاومت دمايي 95 درجه سلسيوس در 10بار فشار و اتصالات داراي حداكثر مقاومت دمايي 180 درجه سلسيوس در 50 بار فشار و حداقل تحمل دمايي -40 درجه سلسيوس ميباشند

شرکت تاسیساتی برج باغ کویری
    كاربرد سيستم HTP كاملا" سازگار با آب سرد و گرم مصرفي مي باشد.
    لوله هاي 5 لايه اين سيستم به واسطه وجود لايه آلومينيوم مياني %100 در برابر نفوذ اكسيژن مقاوم هستند . اين خاصيت به خصوص در سيستم هاي گرمايشي دما بالا و سيستم هاي ذخيره گاز نقش بسيار مهمي را ايفا مي نمايد .هم چنين اين خاصيت از اكسيداسيون بخش فلزي سيستم جلوگيري مي نمايد.به دليل نفوذ ناپذيري اكسيژن در اين لوله ها امكان رشد جلبك ها و باكتري هاي ميكروسكوپي به مقدار زيادي كاهش يافته و به اين دليل فاكتورهاي بهداشتي آب ،در حد استاندارد باقي مي ماند.
اگر سيستم بر طبق دما و فشار كاري مجاز به كار گرفته شود ، دوام آن حداقل تا 50 سال تضمين خواهد شد
    به واسطه سطح صاف داخلي و انعطاف پذيري بالاي لوله هاي سيستم HTP، با عبور جريان سيال هيچ گونه صداي آزار دهنده اي توليد نمي شود . ضربه قوچ در مقايسه با سيستم هاي فلزي 2 تا 3 بار در اين سيستم كاهش مي يابد.در نتيجه خواص ذكر شده ، سيستم HTP كاملا" منطبق بر استانداردهاي آسايش ميباشد.
    تمامي قطعات سيستم HTP مطابق با استانداردهاي سلامتي و سم شناسي بوده ومناسب براي انتقال آب آشاميدني ميباشد.آب خروجي از سيستم كاملا"بهداشتي بوده و داراي هيچ گونه بو و مزه اي نمي باشد.
    سيستم HTP بر طبق استاندارد DIN 4102 Part 1 Class B داراي خاصيت ضد اشتعال مي باشد.
شرکت تاسیساتی برج باغ کویری
تگ ها: سيستم HTP
ارسال یک نظر
کانال تلگرام
آمار
آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز :
78
بازدید دیروز :
115 [+36.90 %]
بازدید هفته :
277
بازدید ماهانه :
2252
بازدید سالانه :
26504
بازدید کل :
1000258
بیشترین بازدید :
2575 نفر در 1395.03.10
  • (شمارنده)
شبکه اجتماعی
  • توییتر
  • فیسبوک
  • گوگل